Fen İşleri Müdürlüğü
Fen İşleri Müdürü
Furkan ERGÜNEŞ

Furkan ERGÜNEŞ; 1984 yılında Kayseri de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri de tamamladıktan sonra 2008 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Daha sonrasında Erciyes Üniversitesi İnşaat Teknolojileri bölümünü bitirdi. Yüksek lisans eğitimine Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Ana Bilim dalında devam etmekte aynı zamanda Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fatültesinde Mimarlık öğrenimi görmektedir.

2008-2011 yılları arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Müdürlüğü, 2011-2014 arasında Etüt Proje Daire Başkanlığı Plan ve Proje Müdürlüğünde görev yaptı. Bu süre içerisinde Kayseri Kent Bilgi Sistemi, Tarihi Eser Bilgi Sistemi, Mezarlık Bilgi Sistemi gibi Coğrafi Bilgi Sistemleri altyapısının oluşturulmasına ve geliştirilmesine yönelik projeler ile Kayseri Tavukçu Mahallesi Kentsel Tasarım Projelerinin hazırlanması, Gevher Nesibe Müzesinin kurulması TÜBİTAK ortaklığı ile yapılan Kayseri Bilim ve Teknoloji Merkezi projelerinin hazırlanması gibi Kayseri Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü birçok projede görev aldı.

2014 yılında Talas Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerini yürüten Furkan Ergüneş 2019 yılı itibariyle Melikgazi Belediyesinde görev almaya başlamıştır 

Furkan Ergüneş evli ve iki çocuk babasıdır.
Projeler
2020 Kayseri MELİKGAZİ Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır.