EN
HAYIRSEVER VE MELİKGAZİ DESTEĞİ İLE DULKADİROĞLU İLÇESİNE KONTEYNER KONUT DESTEĞİ
24 Şubat 2023

      Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kahramanmaraş deprem bölgesindeki depremzedeler için konteyner konut için bağışı yapan Hayırsever Duran Altın’a destekleri için teşekkür etti.

      Deprem yardımlarıyla ilgili hayırseverler, sanayiciler, iş adamları ve vatandaş olarak herkesin seferber olduğunu söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Herkes depremzedelere nasıl yardım yapabiliriz onun derdinde. Biz de belediye olarak koşturuyor, yardımlara vesile oluyoruz. Hayırseverimiz Duran Altın Bey yaklaşık 900 bin TL değerindeki bir dairesini belediyemize bağışlayarak Melikgazi Belediyesi olarak depremzedeler için kuracağımız yeni konteyner konut yerleşkesi için destek veriyor. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçemizde kuracağımız yeni konut yerleşkesi hayırlı olsun. Zaten şuanda Çinli bir heyette 150 çadırlık bir Çadırkent kuruyorduk. Hemen onun yanı başına da inşallah bu konteyner konut yerleşkesini kuracağız. İnsanlardan yatalak hastası olan, çocuğu olanlar var diğer ihtiyaç sahipleri var. Soğukta kış günü dışarıdalar. Onlar için çok iyi olacak bu konteynerler. Biz zaten bu tür çalışmaları yapıyorduk. Duran Bey de buna katkı vererek güzel bir yaşam alanına imkan sağlayacak. Kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

      Hayırsever Duran Altın ise, “Belediyemiz sayesinde en güzel en güvenilir şekilde yapacağım yardım yerine ulaşacaktır. Güvendiğim için belediyemize destek oldum. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Depremzede kardeşlerimize azda olsa katkım olur inşallah. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

2021 Kayseri MELİKGAZİ Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır.