EN
BAŞKAN PALANCIOĞLU’NDAN MÜSİAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
26 Ocak 2022

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve teşkilat mensupları ile birlikte MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı olarak seçilen Ferhat Akmermer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ferhat Akmermer’e ve yeni yönetimine MÜSİAD Kayseri Şube Başkanlığı görevinde başarılar dileyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Sadece Melikgazi Belediye Başkanı olarak değil Kayseri Serbest Bölgenin de başkanı olarak yani sanayici ve sanayicilere destek veren bir kurum olarak buradayız. MÜSİAD’ın başarılı olması demek, Kayseri'nin başarılı olması demek. İnşallah MÜSİAD Başkanı olarak da Ferhat Bey yönetimi ile birlikte farklı güzel projelere imza atar. Özellikte ARGE ve teknoloji ile ilgili Ferhat Bey'den büyük bir atılım bekliyoruz inşallah. Bu dönemde artık Kayseri'nin belli sektörler haricinde ARGE ve teknoloji ile tanışması için bir insiyatif alması Kayseri'nin daha nitelikli daha teknolojik üretime geçmesi için bir vesile olur. Ferhat Bey’e görevinde başarılar diliyorum. Yaptığı hizmetlerle iz bırakan eski dönem Şube Başkanı’mız Sayın Mehmet KÜTAHNECİ Bey’e de teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ise, “MÜSİAD gibi güçlü bir kuruluşta böylesine  güçlü birisin temsilci olması bizim için ziyadesiyle memnuniyet verici bir durum. Bundan sonra daha sık istişare gerçekleştirip bazı konularda ortak çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. Ben hem kendisi hem yönetim kuruluna hem de Kayserimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde ifade etti.

Nazik ziyaretleri için teşekkür eden MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer, “Her seferinde bizlere destekleriniz oldu, her zaman sizlerden yakın ilgi ve destek gördük. Ne zaman da kapınızı çalsak her zaman bizlere canı gönülden kucak açtınız. Biz MÜSİAD olarak yeni dönemle alakalı sizlerle koordineli bir şekilde güzel projeler üreteceğimiz çalışmalar yapmak istiyoruz. Bu konu ile ilgili her zaman gördüğümüz desteği de vereceğinize şüphemiz yoktur.” dedi.

2021 Kayseri MELİKGAZİ Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır.