EN
BAŞKAN PALANCIOĞLU, BASIN MENSUPLARININ BAYRAMINI KUTLADI
25 Temmuz 2021

    Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ'ı ziyaret ederek, basın camiasının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı.

    Tüm gazetecilerin ve basın mensuplarının bayramını kutlayan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Öncelikle Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim sağlık ve huzur içinde nice bayramlar yaşamayı nasip etsin. Basında sansürün kaldırılışının 113. yılı. en büyük sansür örneğini yakın bir zamanda yaşadık. En büyük sansür örneği, FETÖ yapılanmasının 15 Temmuz gecesi TRT'de zorla darbe bildirimini okutmalarıdır. Basın ülkemizde çok önemli bir yere sahip. İyi haberler yapılırsa ülkemiz daha iyi kalkınır. Gecesini gündüzüne katan basın mensuplarının bu güzel gününü tebrik ederim. Tarafsız ve ilkeli bir anlayış ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, meslek ahlakını gözeterek hak ve adaletten şaşmayan tüm gazetecilerimizin ve basın mensuplarımızın '24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyorum." dedi.

    Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmadıkları ve ziyaretleri için Başkan Dr. Palancıoğlu'na teşekkür etti.

2021 Kayseri MELİKGAZİ Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır.