EN
Başkan Dr. Palancıoğlu Melikgazi belediyesi çalışanları ile büyük bir aile gibi...
05 Mayıs 2022

İlk mesai günü personel ile bayramlaşma

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bayram sonrası ilk mesai günü şantiyede bulunan Ulaşım, Fen İşleri, Park Bahçeler, Destek Hizmetleri, Geri Dönüşüm personeli ve belediyemiz  hizmet binasında  görev yapan   personeli ile bayramlaşarak, tüm mesai arkadaşların  bayramlarını kutlayarak emekleri için teşekkür etti.

         Ramazan ayı ve bayramların birleştirici özelliğine vurgu yapan Başkan Dr. Palancıoğlu, Melikgazi belediyesi çalışanları ile büyük bir aile gibi...Melikgazi'nin çıtasını yükseltecek hizmet üretmeye devam edeceklerini söyleyerek, "Öncelikle bayramınızı tebrik ediyorum. Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir. Geçtiğimiz  iki yıl   bayramlaşma yapamamıştık.   Bu yıl biraz farklı bir Ramazan farklı bir bayram geçirdik. Birlik beraberlik için de bayramlarımızı  yaptık. Maskelerden kurtulduk.  Her ne olursa olsun tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Diyerek işlerimizde de önceliğin tedbir ve iş  güvenliğinin alınması  gerektiğini vurgulayan Başkan Dr. Palancıoğlu  bana bir şey olmaz dememek gerekir diyerek tüm tedbirlerin ve iş güvenliğini alınması gerektiğini  belirterek tüm personeli uyardı.                                  

        İlçemize değil ilimize değer katan pek çok güzel hizmeti birlikte hayata geçiriyoruz. Belediyemiz bu hizmetlerde tek ve örnek olmayı sürdürüyor. Yoğun nüfuslu bir ilçe olduğumuz için yükümüz ağır. Belediyemizin kurumsal yapısının ve başarısının yeni dönemde de üzerine koyarak devam edeceğine inanıyorum. Bu işler hizmetler üretilirken sizlerin de emeği büyük onun için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar yaptığımız örnek işleri aynı heyecanla ve güler yüzle devam ettireceğiz.” dedi.

2021 Kayseri MELİKGAZİ Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır.