3,3°C
Header Resmi
HABERLER
ZABITA PİYASA DENETİMLERİ İÇİN 10 ADET PANEL TİP ARAÇ
7 Eylül 2017

ZABITA PİYASA DENETİMLERİ İÇİN

10 ADET PANEL TİP ARAÇ ALINACAK

 

 

Halk ve çevre sağlığı için…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, zabıta ekiplerinin Melikgazi İlçesine daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile 10 adet panel tipi araç alınacağını söyledi.

 

Melikgazi de her yer alış veriş merkezi  ...

Zabıta Müdürlüğünde kullanılmak üzere satın alınacak araçları ile daha etkin ve seri hizmet verileceğini belirten Başkan Büyükkılıç  “Kayserimizin % 50’sini barındıran Melikgazi Belediyesi olarak, Kayserili hemşerilerimize daha etkin, seri ve verimli hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyuldukça yeni araçlar alarak araç parkımızı genişletiyoruz. Melikgazi çarşıları ile adeta alış verişin merkezi gibi. Ticaret ve esnaf ağırlıklı bir ilçe olarak piyasada etkin ve seri hizmet sunmak zorundayız. Özellikle Zabıta müdürlüklerinde denetim ve hizmet takibi için kullanılmak üzere 10 adet panel tip araç satın alınacaktır. Denetleyen bir kurum olarak hizmetin aksamaması, takip edilmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi için yeni araçlar satın almamız gerekmektedir” dedi

 

İhale ile Satın Alınacak….

        10 adet panel tip aracı alımı için Meclis Kararı ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile satın alınacağını ifada eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ihale ile ilgili tüm bilgilerin belediyenin www.melikgazi-bld.gov.tr  Web adresinde yer aldığını sözlerine ekledi.

 

  

Bu haber 320 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr