3,3°C
Header Resmi
HABERLER
YENİKÖY MAHALLESİNE SOSYAL TESİS VE KAFETERYA
4 Ağustos 2017

YENİKÖY MAHALLESİNE

SOSYAL TESİS VE KAFETERYA

 

Başkan sosyal tesis inşaatı gezdi…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Yeniköy Mahallesinde yer alan Yeniköy Parkını gezerek bu park içerisinde yapımı devam eden Sosyal Tesis ve Kafeterya yapımı hakkında incelemelerde bulundu.

 

Çok amaçlı ve büyük ölçekli bir kaç mahalleye hitap eden yatırım

           İnşa edilen ve halkın büyük sıkıntısını giderecek olan Sosyal ve Kafeterya Tesislerin birkaç mahalleye hizmet edeceğini belirten Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yeniköy Parkının bu bölgeye ayrı bir misyon ve vizyon kazandırdığını park içerisinde yapılacak olan sosyal tesis ile kafeteryanın mahallenin sosyal yaşamına ve sosyal etkinliğine canlılık katacağını belirtti.

                       

Yeniköy Parkının Kayseri’nin en büyük parklarından biri olduğunu, sosyal ve spor tesisleri ile piknik alanları ile bu semtte 20 yıldır hizmet verdiğini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, mahalleye inşa edilen sosyal ve kafeterya ile ilgili olarak şunları söyledi:

 

“Yeniköy mahallemiz şehrimizin sakin ve genellikle mesken ağırlıklı olarak tanımlanmaktadır. Mahalle yeni yeni çok katlı binaları ile boş arsalar değerlendirilmektedir. Artan nüfus ve bu nüfusun sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile yeni projeler için çalışıyor ve yatırımlar yapıyoruz. Yeniköy Parkı içerisinde yer alan   yeni bir çalışma yaparak daha çok gençler ve aileler için çok amaçlı kafeterya yapıyoruz. Şehir merkezine uzak oluşu ve mahalle halkının isteği üzerine yapılan bu kafeterya yılsonuna kadar  tamamlanarak hizmete sunulacaktır. Bu yatırım da Melikgazi Belediyesinde hizmet çıtasının ve hizmet kalitesinin bir ifadesidir“

 

 

 

 

 

Bu haber 443 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr