3,3°C
Header Resmi
HABERLER
ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ KURSLARI
7 Ekim 2017

ORTA ÖĞRETİM KURUMLARINDAN MEZUN VEYA

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDE OKUYAN ÖĞRENCİLER İÇİN

 

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ KURSLARI

 

…Başkan Memduh Büyükkılı砓Eğitim ve eğitim yatırımları önceliğimizdir. Melikgazi Belediyesi eğimin ve öğretimin adeta merkezi ve öncüsüdür” 

 

Gelecek için eğitimin hizmetindeyiz…

         Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak her zaman eğitimin öncüsü, yatırımcısı ve hizmetkârı olduklarını, gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerle de bunu her zaman kanıtladıklarını bildirdi.

 

Lise mezunlarına üniversite kursları

12 Eğitim Kurumu inşa ederek ilçe halkının hizmetine sunduklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, lise kurumlarından mezun olanlar için üniversiteye giriş kursları açıldığını kaydetti.

 

üniversiteye Yerleştirme sınavlarına

Melikgazi Belediyesi olarak semtlerdeki sosyal ve spor tesisleri ile kurs merkezlerinde kursların yoğun ilgi ile karşılandığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: 

 

“Eğitim, Melikgazi Belediyesi’nin vazgeçilmez yatırım ve hizmet alanıdır. Geleceği planlayan bir belediye olarak eğitime ve eğitimcilere önem veriyor ve yatırım yapıyoruz. Eğitimde okulların açılmasıyla hafta sonlarının tatilini fırsata dönüştürerek kurs merkezlerinde lise mezunlarına yönelik kurslar açtık. Bu kurslar ile öğrencilerimiz geleceğe daha iyi adımlarla sınavlara bilgi birikimi ile iştirak edeceklerdir

 

Başkan Memduh Büyükkılıç, Üniversiteye giriş kursları için Melikgazi İlçe Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber 197 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr