3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Üniversite ve Belediye İşbirliği
3 Ekim 2017

Üniversite ve Belediye İşbirliği…

 

Erciyes üniversitesi

Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinde Bakım Ve Onarım

 

Sağlığa çok yönlü hizmet…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak Erciyes üniversitesi Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinin Hematoloji ve Onkoloji Kliniğinde tadilat yapılacağını söyledi.

 

Üniversite ve belediye işbirliğinin en güzel örneklerini gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, eğitime ve sağlığa yapılan yatırımların bireye, topluma dolayısı ile geleceğe yapılmış yatırımlar olduğunu bu neden ile eğitim ve sağlık yatırım ve hizmetlerin öncelikleri arasında yer aldığını kaydetti.

 

Üniversite ve belediye işbirliğinin

en güzel örneklerini gerçekleştiriyoruz…

         Melikgazi şehri sınırları içerisinde yer alan özel ve kamu kurumları ile her zaman istişare ve dayanışma içerisinde olduklarını bunun da topluma hizmet olarak yansıdığını hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Erciyes Üniversitesi ile daha önce birçok çalışmayı birlikte gerçekleştirdik. Deprem Araştırma merkezini tümü ile inşa ederek kendilerinin hizmetine verdik. Tarihi yapılarımızı onarak bilime tahsis ettik. Ağırnas Meslek Yüksek okulunu kendi istekleri üzerine onardık ve yeniden düzenledik. Birçok kültür ve sanat etkinliğini organize ettik. Şimdi de sağlık yatırımını dayanışma içerisinde gerçekleştirerek şehrimizin hizmetine sunacağız. Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Kliğinin tadilatını yaparak bir sağlık hizmetine daha katkı sağlamış olacağız“ dedi.

 

Çevre ve halk sağlığına yapılan hizmet ve yatırımların aslında geleceğe yapılan yatırım olduğunu ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye olarak sağlık ve kurumlarına yatırım ve hizmetlerin artırılarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bu haber 260 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr