3,3°C
Header Resmi
HABERLER
TEOG ve LYS DOĞRU TERCİHİN ADRESİ MELİKGAZİ
14 Temmuz 2017

DOĞRU TERCİHİN ADRESİ

MELİKGAZİ

 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, TEOG ve LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenci ve velilerimize doğru tercih yapmaları konusunda yardımcı olabilmek için İletişim Merkezinde tercih masası oluşturulduğunu söyledi.

 

Melikgazi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Melikgazi Rehberlik Araştırma merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen çalışmanın bugün itibariyle hizmet vermeye başladığını belirten Başkan Büyükkılıç, “Teog ve LYS’ye giren yavrularımıza açıklanan sonuçlar doğrultusunda başarılar diliyorum. İnşallah gönüllerindeki bölümlere yerleşirler. Eğitimin ve Eğitimcinin Dostu bir belediye olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezimizce işbirliğinde belediyemiz bünyesinde kurduğumuz stantlarda öğretmenlerimiz tarafından doğru yönlendirmelerle öğrencilerimize yol gösteriyor, gönüllerine sinecek yerlere yerleşmelerini sağlamak adına katkıda bulunuyoruz.”dedi.

 

Melikgazi Belediyesi İletişim Merkezinde hafta içi 08.00 - 17.00 saatleri arasında öğrencilere hizmet verecek olan tercih merkezinin 24 Temmuz tarihine kadar açık kalacağını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Her şey geleceğimizin teminatı gençlerimiz için.Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracak gençlerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.Emeği geçenlere teşekkür ediyor,tüm gençlerimizin her şey gönüllerince olsun diye dua ve temennide bulunuyorum.”dedi.

 

Bu haber 459 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr