3,3°C
Header Resmi
HABERLER
TEMİZ ve HUZURLU BİR BAYRAM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
5 Eylül 2017

Başkan Memduh Büyükkılıç ,

Belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı

 

“TEMİZ ve HUZURLU BİR BAYRAM İÇİN

TEŞEKKÜR EDERİM…”

 

 

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, bugün başlayan mesai ile birlikte belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı.

 

Biz bir aileyiz

         Bayram tatilinin uzun oluşu ve çalışanların bayram ziyaretlerini daha rahat bir zaman içerisinde gerçekleştirebilmeleri için bayramlaşmayı bayram sonrası ilk mesai günü yapmayı uygun bulduklarını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin büyük bir kurum olduğunu çalışanları ve ilçe halkı ile aslında büyük bir aile olarak görüldüğünü kaydetti.

 

Bayram süresince temiz ve huzurlu bir Kayseri için …

         Büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar ile diğer sosyal, kültürel, sportif ve eğitimsel bütün faaliyetlerde, çalışanlarının emeğinin olduğunu ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, daha birçok hizmete beraber imza atarak Melikgazi çalışanları olarak vatandaşlara büyük hizmetler sunacaklarını söyledi.

 

Çalışanlar ile tek tek tokalaştı…

         Mimarsinan Atölyesi, Serkent, Temizlik garajı, Belediye Hizmet Binasında çalışanlarıyla tek tek tokalaşan ve çalışanlara ekmek arası kurbanlık kavurma ikramında bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, çalışanların geçmiş bayramlarını en içten dilekleri ile kutladığını, sağlık ve mutluluk dilekleri ile uzun ömürler temenni ettiğini sözlerine ekledi.

Bu haber 286 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr