3,3°C
Header Resmi
HABERLER
SON GÜNLERE BIRAKIP, MAĞDUR OLMAYIN
19 Kasım 2017

 

İnternet’ten öğrenme ve ödeme,

Kredi kartı ile ödeme ve

posta çeki ile ödeme.

 

2017 YILI EMLAK VERGİSİ 2. TAKSİTİNİ

“SON GÜNLERE BIRAKIP, MAĞDUR OLMAYIN”

 

Birinci taksit Mayıs ayında yatırılmıştı…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2017yılı Emlak Vergisi’nin ikinci taksitinin Kasım ayı içerisinde yatırılması gerektiğini hatırlatarak “ Vergi Mükelleflerimiz için gerekli kolaylıklar sağlandı. İşlemler bilgisayar ile yapılmaktadır. Şimdiden yatırmalarını tavsiye ediyoruz. Son günlere bırakarak, mağdur olayınız” dedi.

 

Kredi kartı ile hem öde, hem puan kazan…

Hafta içi mesai saatleri içerisinde yatırma imkânı olmayan  memur ve işçi mükellefler ile ulaşım zorluğu olan veya  işlerin yoğunluğu sebebi ile vergilerini yatırmada zorluk çeken ve fırsat bulamayan Emlak Vergisi Mükellefleri için kolaylıklar sağladıklarını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bilgisayar ile internet üzerinden vergi tahsilâtının devam ettirildiğini söyledi.

 

İnternet üzerinden vergi tahsilâtının devam ediyor…

Nakit parası olmayan mükelleflerin isterlerse kredi kartı ile ödemelerini yapabileceklerini böylece hem vergilerini öderken bir taraftan da kredi kartlarına puan kazanabileceklerini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, ödenen vergilerin belediye hizmetleri ile yine ilçe halkına park, yol, çocuk oyun alanı, yeşil alan, spor alanları gibi yatırımlar ile geri döndüğünü kaydetti.

 

Vergileriniz yatırım ve hizmet olarak size geri dönmektedir…

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kasım ayı sonunda sıkışıklığa ve izdihama meydan vermemek için vergi mükelleflerini şimdiden verilerini yatırmaları gerektiğini sözleri ekledi.

 

Bu haber 1117 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr