3,3°C
Header Resmi
HABERLER
GERMİR MAHALLE MUHTARI ve İHTİYAR HEYETİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
19 Şubat 2018

GERMİR MAHALLE MUHTARI

İLE İHTİYAR HEYETİNİN

BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIǒA

TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Germir’de İlkler…

Germir Mahalle Muhtarı ve İhtiyar Heyeti Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür ettiler.

 

Bu Anlamlı Ziyaretleri Duygulandırdı…

Mahalle Muhtarlarını son derece önemsediklerini ve bunun bir kanıtı olarak Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tahsis etiklerini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Germir Mahallesine yapılan hizmetlerden dolayı yapılan bu ziyaretin son derece anlamlı olduğunu söyledi.

 

Gerçekleştirilen Hizmetler İle Melikgazili Olmanın Farkını Yaşıyoruz

         Germir Mahalle Muhtarı Ali Kapısız ise“Başkanımız Memduh Büyükkılıç’ın mahallemize gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan dolayı ihtiyar heyeti ile birlikte ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Çocuk oyun aletleri ile çocuklarımız şenlendi ve mutlu oldular. Okulumuz tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bank ve çöp konteynırları, çevre temizliği, çöplerin düzenli toplanması gibi konular Melikgazi belediyesi için günlük olağan çalışma olsa da bizim için büyük hizmetler çünkü mahallemiz Melikgazi belediyesine bağlanması ile adeta hizmet ile tanıştı. Hizmetler ile Melikgazili olmanın farklılığını yaşıyoruz“ dedi.

 

Çalışmalarımıza Ve Çalışanlarımıza Şevk Katıyor

Germir Mahalle Muhtarı ve İhtiyar Heyetinin ziyaretlerinin çalışmalara ve çalışanlara şevk verdiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Germir Mahallesine yapılan hizmetlerin devam edeceğini ve şehrin her noktasında aynı kalite ve hacimde hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.

 

Bu haber 84 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr