3,3°C
Header Resmi
HABERLER
SABAH SPORU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
14 Eylül 2013

T.C. KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİ

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü   -  HABER BÜLTENİ

Sayı : 417                                                                                                                                          14 Eylül 2013 Cumartesi

 

ALİ DAĞIN DA SABAH SPORU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ…

 

 

PERSONEL MORAL GÜNLERİ DEVAM EDİYOR.

SABAH SPORU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 

 

Bir Bakıma Eğitim Semineri

         Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi bünyesinde yer alan birimlerde çalışanlara yönelik moral günleri çerçevesinde sabah ve doğa yürüyüşünün devam ettiğini bu etkinliğin bir bakıma hizmet içi eğitim semineri gibi olduğunu söyledi.

 

Zabıta , veteriner ve sağlık birimlerinde çalışanlar.

         Çok amaçlı ve büyük ölçekli yatırım ve hizmetlerde emeği geçenlerin yorgunluklarını, streslerini atmalarını sağlamak için bir bakıma hizmet içi motivasyon düzenlediklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç Yoğun iş programında çalışanlara moral desteği sağlamak istedik. Bu amaç ile bugün Daire Müdürleri Şeflerin iştirak ettiği sabah sporu ve doğa yürüyüşü yaptık. Belediye çalışanları birbirini tanımaları, sohbet etmeleri hem de bir nebze de olsa eğlenmelerine yardımcı olmak, birbirleri ile spor karşılaşmaları yaparak stres atmalarını sağlamak amacı ile kış aylarında kapalı spor salonlarındaki etkinlikleri yaz aylarında dağa yürüyüşleri şeklinde gerçekleştiriyoruz. Bu tür etkinlikler ile hem bireylerin daha iyi tanışması, hem birimler arasında kaynaşma hem de genel çalışma temposunu yükseltme açısından büyük faydası olmaktadır“ dedi.

 

Hem spor, hem kondisyon hem de sohbet.

         Ali Dağ mevkisinde gerçekleştiren sabah sporu ve doğa yürüyüşüne katılan belediye çalışanları ile sohbet eden ve onlar ile birlikte spor yapan Başkan Memduh Büyükkılıç, çalışanların birbirleri ile olan dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinin iş başarısında büyük etkisi olduğunu ve birimler arasında uyumun çalışmalara ivme kazandırdığını sözlerine ekledi.

 

         Sabah Sporu ve Doğa yürüyüşü sonrası Melikgazi Belediyesi Emlak ve Gelir Müdürü Ahmet Yalçın’ın Kıranardı Bölgesinde yer alan bağ evinde sabah çayı içilerek yorgunluk atıldı.

 

Bu haber 795 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr