3,3°C
Header Resmi
HABERLER
MÜLKİYETİ BELEDİYEYE AİT İŞYERLERİ İHALESİ YARIN SAAT 14.30 DA
12 Haziran 2017

MÜLKİYETİ BELEDİYEYE AİT İŞYERLERİ

İHALE İLE 3 YILLIĞINA KİRAYA VERİLECEK

 

İHALE YARIN SAAT:14.30’DA

       

            Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait İlçe sınırları içerisinde yer alan ve 8 ayrı semtte bulunan toplam 13 adet taşınmaz ihale ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

 

En yoğun talep düğün salonlarına…

8 ayrı mahallede bulunan taşınmazların 3 yıllığına kiraya verilmesi için yapılacak ihalede işyeri, düğün salonu,trafik eğitim pisti ve cafe yerleri bulunduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, işyerlerinin kiraya verilmesi ile özel sektörün iş hacminin artırılacağını, ekonomiye katkı daha da önemlisi yine yüzlerce kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.

 

Şeffaf Bir İhale Daha…

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine istinaden Açık Teklif Usulüyle ihale yapılacağını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓Melikgazi Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan değişik bölgelerdeki işyerleri kiraya verme amacı ile yapacağımız ihale ile belediye gelir elde edileceği gibi ekonomiye ve istihdama katkı sağlanacaktır. İhalelerimize yoğun ilgi gösterilmektedir. Bu da şehir halkının bizlere olan güvenlerinin bir ifadesidir. Çünkü herkese açık ve şeffaf ihaleler yapıyoruz. Yapılacak ihalelerde en çok düğün salonlarına ilgi gösterilmektedir. Bunun yanında trafik eğitim pisti ve cafeler de iş hacmi büyük işyerinidir. Taşınmazlarımızı kiralayacak olanlara hayırlı olmasını diliyorum. Elde edilen bu gelirler, Melikgazimize hizmet ve yatırım olarak geri dönecektir.” dedi.  

 

Bu haber 422 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr