3,3°C
Header Resmi
HABERLER
MACERA PARKI İÇİN Yap İşlet Devret
8 Ocak 2018

MACERA PARKI İÇİN

‘Yap, İşlet, Devret’ ihalesi…

 

Çok amaçlı ve büyük ölçekli…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, çok özel ve ilk’lerin yer aldığı  MACERA VE GO-KART PARKI için ‘YAP,İŞLET,DEVRET’ modeli ile ihale yapılarak inşa edileceğini söyledi.

 

23.288 m2 alana kurulacak

‘Yap, İşlet, Devret’ modeli ile 10 yıllığına kiraya verilecek Macera parkın toplam alanının 23.288 m2 olduğunubelirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Macera parkının özel donatımlı olacağını ve içerisinde ATV SAHASI, GO-KART, HALI SAHA, KAFE, 2 ayrı KIR DÜĞÜN SALONU gibi bölümlerin yer alacağını kaydetti.

 

İhale 16 ocak 2018 günü

MACERA PARK ihalesinin 16 Ocak 2018 Salı günü Saat 14:30’de Encümen Odasında yapılacağını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç,  yeni bir çalışma ile eğlence, macera ve heyecan uyandıracak MACERA PARKI’N şehrin sosyal yaşamına renk katacağını söyledi.

 

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, her yaş gurubuna hitap eden özellikle çocuklar ile gençlerin hem eğlenmeleri hem de yön ve beyin jimnastiği yapabilmelerine imkan sağlayacak MACERA PARKI için şu açıklamalarda bulundu:

 

“Hafta sonunu ev dışında geçirmek isteyen anne-babalar bundan böyle yeni bir adrese sahip olacaktır. Çocuklar için gezmek-sosyalleşmek ve anne-babaları ile gezebilecekleri MACERA PARKI inşası ile  bir ilk’i gerçekleştireceğiz. Toplam 23.288  m2 alan üzerine inşa edilecek bu parkımız eğlenceli, öğretici ve heyecan verici olacaktır. Bunun için ihale 16 Ocak 2018 günü yapılacaktır. Bilindiği gibi Melikgazi Belediyesi 7-12 yaş grubuna hitap eden ve TRAFİK PARKI ile çocuklara verilen önemi sergilemiştir. Bu parkımız da yoğun ilgi görecektir. Trafik parkı ilköğretim okullarının ilgi odağı olduğu gibi MACERA PARKI  da şehrimizin ilgi odağı olacaktır”

 

Bu haber 182 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr