3,3°C
Header Resmi
HABERLER
KAZIMKARABEKİR KONUTLARI TEMEL ATMA TÖRENİNE HALKIMIZ DAVETLİDİR
8 Eylül 2017


 MELİKGAZİ   KAZIM KARABEKİR KONUTLARI

TEMEL ATMA TÖRENİNE

HALKIMIZ DAVETLİDİR

        

        Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi ve Uygulaması kapsamında Kazım Karabekir bölgesinde 392 dairenin 9 Eylül 2017 Cumartesi  günü saat 13:30’da düzenlenecek tören ile temelinin atılacağını söyledi.

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI Mehmet Özhaseki’nin teşrifleri ile

             Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımları ile temeli atılacak törene hemşerilerini davet eden   Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓Bu yıl 79 bloktan oluşan ve 3870 dairelik kentsel dönüşüm projesi kapsamında 4 mahalle için ihale yaptık. Şimdi bu ihale yapılan konutların temellerini sırası ile atıyoruz. Kısa sürede tamamlayarak hak sahiplerine teslim edeceğiz. 9 Eylül Cumartesi günü saat 13:30’da Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin katımları ile 392 dairenin temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Hemşerilerimizi davetlidir. Bu anlamlı ve hizmet ile yatırım dolu etkinliğe bekliyoruz.” dedi.  

            

             Kazım Karabekir Mahallesi Toros Caddesi, Eskibağ Sokak kesişimin de yapımı gerçekleştirilecek olan ve 392 dairelik konutlar ile kentsel dönüşüm için bir çalışmanın yerine getirilmiş olacağını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç,   temel atma törenine katılımcılara ikramlarda bulunulacağını sözlerine ekledi.

 

Bu haber 203 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr