3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Kayak Sporuna Yatırım
8 Şubat 2018

SPORUN VE SPORCUNUN DOSTU BELEDİYE’DEN…

 

 

KAYAK SPORUNUN YAYGINLAŞTIRILMASI İÇİN KIRANARDI ile HİSARCIK

GENÇLİK VE SPOR KULÜBLERİ’NE

MELİKGAZİ DESTEĞİ

 

 

Kayak sporuna yatırım...

                Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Erciyes Kış Merkezinin adeta giriş kapısı olan Kıranardı ile Hisarcık Bölgesinde faaliyet gösteren KIRANARDI ile HİSARCIK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜNE kayak Sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için destek sağladıklarını söyledi.

 

Yaygın ve herkes için spor amacı ile…

         Melikgazi İlçe sınırları içerisinde 16 spor salonu ile 152 açık alan spor sahası bulunduğunu hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Yaygın ve herkes için spor amacı ile çalışmalar devam etmektedir. Şu anda 16 ayrı bölgede çok amaçlı spor salonlarımız hizmet vermektedir. 152 ayrı bölgede açık alan fitness aletleri bulunmaktadır. Açık alan basketbol ve voleybol sahalarımız ise tüm semtlerde mevcuttur. Amacımız spor yapanların sayısını artırmak ve 7’den 70’e her kesimin mutlaka spor yapmasını sağlamaktır. Kış Sporları Merkezi olan Erciyes de kayak yaparak kayak sporunu yaygınlaştıran ve bu yönde ödüller alan KIRANARDI ile HİSARCIK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ çalışmalarında daha da başarılı olması ve sporcu sayısını artırması amacı ile destek olacağız“ dedi.

 

Meclis Kararı ile

        KIRANARDI ile HİSARCIK GENÇLİK VE SPOR Kulübüne yardım yapıldığını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin sporun ve sporcunun dostu ve destekleyicisi olduğunu her fırsatta kanıtladığını kaydetti.

 

Salon sporlarının merkezi

         Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin salon sporlarının merkezi ve sporcu ile spor adamlarının destekleyicicisi olduğunu sözlerine ekledi

 

Bu haber 100 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr