3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Kasım Ayı Meclis Toplantısında Gündemde 27 Madde Bulunuyor
5 Kasım 2017

YATIRIMLARA YÖN VEREN KARARLARI İLE

KASIM AYI

MECLİS TOPLANTISI

 

Gündem de 27 madde  bulunuyor…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclisinin gündeminde bulunan mevzuları görüşüp karara bağlamak üzere 06 Kasım 2017 Pazartesi günü saat: 16.00 ‘da Melikgazi Belediye Meclisinin  toplanacağını bildirdi.

 

06  Kasım 2017 Pazartesi saat:16.00’ da…

         Belediye Meclisininalmış olduğu kararlar ile Melikgazi İlçesinin gelişmesine ve büyümesine imkân tanıdığını ve kalkınmanın önünü açtığını ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç,ilgili komisyonlardan gelen konularında tek tek oylanacağını belirtti.

 

İlgili komisyonlarda detaylı inceleme ve araştırma 

Belediye Meclislerin yatırım ve hizmetlerin karar mercisi olduğunu vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, yine tarihi mekanların onarımı, eğitime, bölge sporuna ve esnaf sitelerine destek ve imarlı gelişime öncülük gibi maddeler bulunduğunu belirterek şunları söyledi;

 

“Melikgazi İlçesinin örnek ve referans belediye olmasında en büyük katkı almış birimler olduğu kararlar ile yatırımları yönlendiren ve şekil veren Belediye Meclisidir. Bu açıdan Melikgazi Belediye Meclisi çalışmaları yönlendirmekte, önünü açmakta ve gelişmeyi teşvik etmektedir. 2017 yılının 11. meclis toplantısının gündeminde 27 madde bulunmaktadır.”

 

  Hayırlı olsun…

         Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Belediye Meclisinde alınacak kararların hayırlı olması dileğinde bulunduğunu sözlerine ekledi.

 

Bu haber 162 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr