3,3°C
Header Resmi
HABERLER
HİDROLİK VİNÇ SATIN ALINACAKTIR
24 Ekim 2017

Büyüyen ve gelişen ilçe sınırlarında etkin hizmet için…

 

HİDROLİK VİNÇ

SATIN ALINACAKTIR

MELİKGAZİ PLANLI GELİŞİYOR VE BÜYÜYOR

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesine daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile motorize araç parkına ve ekipmanlarına önem verdiklerini söyledi

 

MAHALLELER BÜYÜYOR NÜFUS ARTIYOR...

Çevre ve Temizlik İşleri ile Fen işleri Müdürlüklerinde  kullanılmak üzere 2017 yılında HİDROLİK VİNÇ satın alınacağını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Melikgazi planlı bir şekilde büyümekte ve her geçen gün yeni yollar açılmaktadır. Kayserimizin % 50’sini barındıran Melikgazi Belediyesi, Kayserili hemşerilerimize daha etkin, seri ve verimli hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyuldukça yeni araçlar alarak araç parkını genişletmektedir. Özellikle Temizlik ve Fen işleri müdürlüklerinde kullanılmak üzere HİDROLİK VİNÇtip araç satın alınacaktır. Bilindiği üzere belediyemiz birçok hizmeti özelleştirerek daha etkin ve seri hizmet vermektedir. Denetleyen bir kurum olarak hizmetin aksamaması, takip edilmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi için yeni araçlar satın almamız gerekmektedir” dedi.

 

İHALE İLE SATIN ALINACAK….

HİDROLİK VİNǒİN 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile satın alınacağını ifada eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, ihale ile ilgili tüm bilgilerin belediye’nin www.melikgazi-bld.gov.tr  Web adresinde yer aldığını sözlerine ekledi.

 

 

 

Bu haber 889 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr