3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
3 Ocak 2018

Hizmet İçi Eğitim Seminerlerine devam…

 

 

BİNA İÇİ HİZMET VE GÜVENLİK ÇALIŞANLARINA

İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

 

555 Bin Nüfuslu Bir Şehirde Genel Temizlik…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi BİNA İÇİ HİZMET VE GÜVENLİK ÇALIŞANLARINA çalışan iş güvenliğin önemi konulu hizmet içi eğitim semineri verildiğini bildirdi.

 

Belediye’ye ait kurumların güvenliği…

Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç tarafından verilen seminere belediye kadrolu ile taşeron şirket işçilerin katıldığını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çok amaçlı salonunda verilen seminerde öncelikle temizlik, güvenlik ve aydınlatma hakkında genel bilgiler anlatıldığını belirtti.

 

Bilgili, deneyimli ve her türlü iş bilgi donanımına sahip bir personel yapısı ile 7 gün 24 saat şehrin merkez nüfusunun % 50 sine hizmet verdiklerini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bilgili ve bilinçli personelin hizmette kaliteye artırdığını söyledi.

 

Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç iseuygulamalı olarak iş güvenliği, çöp kutu ve yollarda unutulan veya atılan çanta ve paketler, işçi ve çevre sağlığı, su ve elektrik tesisatların kontrollerini anlattı.

 

 

Bu haber 238 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr