3,3°C
Header Resmi
HABERLER
DİNLENME ALANI SERGİ SALONU VE NİKAH SALONU TANITIMI YAPILDI
5 Mart 2018

DİNLENME ALANI, SERGİ SALONU VE NİKAH SALONU

Hayırlı olsun!

 

Belediye Meclis Üyelerin de hazır bulunduğu Dinlenme alanı, sergi salonu ve nikah salonu tanım törenin de açıklamalarda bulunan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç,  Melikgazi Belediyesinin zaman içinde çok geliştiğini, büyüdüğünü ve değiştiğini ancak DEĞİŞMEYEN TEK ŞEYİN HİZMETTE KALİTE VE ETKİNLİK olduğunu söyledi.

 

Tanıtım törenine; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Kaymakamı  Erkaya Yırık, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Ak Parti Melikgazi ilçe Başkanı Gökhan Ülke, İl Yöneticileri, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve kalabalık bir vatandaş topluluğu iştirak etti.

 

Melikgazililere daha iyi bir hizmet sunabilmek için nikah, sergi ve dinleme alanı inşa ettiklerini  belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Belediyemiz hizmet binasında daha önce giriş katında bir düzenleme yaparak Melikgazi İletişim Merkezi’ni hizmete açmıştık. Bu yıl da bu çalışmanın devamı olarak hizmet binası ile kültür sitesi arasında olan alanda bir çalışma yaparak kapalı bir alan oluşturduk. Dinlenme alanı, sergi salon ile nikah salonunun yenileme çalışmasını tamamladık. Bugün de bu alanları hizmete açıyoruz” dedi.

 

Fuaye olarak anılan dinleme alanında nikah için gelen davetliler bundan böyle açık alanda değil kapalı olanda nezih bir ortamda ve oturarak istirahat edebileceklerini ve sohbet edebileceklerini ifade eden BaşkanBüyükkılıç, aynı alanın istenir ise sergi salonu olarak hizmet verebileceğini kaydetti.

 

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye hizmet binasının yeni bir vizyon ve misyon üstlenerek, Referans Hizmet standardında ve kalitesinde vatandaşlara en kısa sürede çözüm üreterek işlemlerini tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaptığı açıklamada “Modern ve nezih bir fuaye ile sergi ve nikah salonunu şehrimize kazandıran Melikgazi Belediye başkanını kutluyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

 

Melikgazi Kaymakamı  Erkaya Yırık, Melikgazi Belediyesinin her hafta bir etkinlik ile bir yatırım ve hizmeti halkın hizmetine sunduğunu bu yeni yapının aynı zamanda sosyal yaşama renk katacağını vebundan dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiğini  söyledi.

 

 

Bu haber 175 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr