3,3°C
Header Resmi
HABERLER
BOZOK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU MELİKGAZİ’DE
28 Kasım 2017

BOZOK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU  MELİKGAZİ’DE

 

Bölgesel ve yerel kültür dernekleri önemsiyoruz

        Bozok Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Prof.Dr. Kuddusi Erkılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, Sivil toplum Kuruluşlarına yapılan hizmetler ile yatırımlar için teşekkür ederek, 02 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan 'BOZOK BULUŞMASI' programına davet ettiler.

 

'BOZOK BULUŞMASI'  ile aynı kültür ve değerleri taşıyan bireylerin birlik ve beraberlik içinde olacağını belirten Başkanı Dr. Memduh Büyükkılı研Bölgesel ve yerel kültür dernekleri önemsiyoruz. Çünkü bu Anadolu’nun özünde kültür zenginliği bulunmaktadır. Özellikle günümüzde bu değerler daha iyi anlaşılmaktadır. Melikgazi Belediyesi olarak kültür ve toplum değerlerine önem veren her türlü çalışmaya ve etkinliği destek oluruz. Bu açıdan BOZOK Buluşmasına olan nazik davetinizden dolayı memnun olduk ” dedi.

 

Vatanını Milletini Seven, Birliğin Beraberliğin Sevdalısı

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, gerek tarihi misyonu itibariyle, gerekse vatanını milletini seven, birliğin beraberliğin sevdalısı olan kardeşlerimize hizmetin en iyisini vermek için çalıştıklarını ve birlik beraberliğe vesile olacak bu güzel organizasyonda hemşerilerimiz ile birlikte olacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber 220 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr