3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Bir Projem Var İle Şehrin Planlamasına Katkı Sağlayınız
2 Ağustos 2017

Bir Projem Var!

“Şehrin Planlamasına Katkı Sağlayınız”

 

Yönetime katılım  demokrasinin özü…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şehirde yaşayan bireylerin yönetime katılmalarının demokrasinin en temel hakkı olduğunu bu açıdan belediye yatırımlarında ve şehrin planlanmasında fikir, proje ve önerilerinin önemli olduğunu söyledi.

 

Melikgazi’nin web sayfasında…

        Melikgazi Belediyesi olarak yatırımların planlanmasında sivil toplum kuruluşlarının, meslek ve oda yönetimlerinin, mahalle muhtarlarının görüş ve önerilerini dikkate aldıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç“Melikgazi Belediyesi olarak halkın dilek, talep, öneri ve fikir ile projelerine önem veriyoruz. Bu açıdan Belediyemizin WEB sayfasında PROJELER başlığı altında bulunan BİR PROJEM VAR! başlığı bulunmaktadır. Bu başlık içerisinde yer alan bilgiler ışığında Melikgazililer Belediye yatırımlarına projeleri ile destek olabilir ve şehrin planlanmasına katkı sağlayabilir. 2017 yılı içerisinde WEB sayfasında yer alan bu uygulama ile ilk yedi ayda 34 proje vatandaşlar tarafından önerilmiştir. Biz bu tür bilgi akışına çok önem veriyoruz” dedi.

 

ilk yedi ayda 34 proje…

Projeler incelendikten sonra ilgili vatandaşa bilgi verildiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, fikirleri, önerileri ve projeleri ile belediye çalışmalarına katkı sağlamak isteyenlere teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Bu haber 898 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr