3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Belsine Zabıta Merkezi
3 Kasım 2017

Çok merkezli ve yerinde hizmet anlayışı ile

Belsin Zabıta Merkezi Hizmete Açılacak

 

Piyasa denetimleri ile …

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, büyüyen ve planlı bir şekilde gelişen Melikgazi’de çok merkezli bir şehirleşme planladıklarını ve bu amaç ile birçok semtte zabıta merkezleri açtıklarını söyledi.

 

Büyüyen ve gelişen şehre çok merkezli zabıta teşkilatı…

Melikgazi belediyesi olarak birçok hizmeti özel sektöre yaptırdıklarını yani hizmeti sunandan çok denetleyen bir kurum olduklarını hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, yerinde denetleyen ve hizmet sunan bir anlayış ile BELSİN bölgesi Sakarya Mahallesinde ZABITA MERKEZİ oluşturduklarını kaydetti.

 

Referans belediyeden referans hizmetler...

Dürüst ve ekmeğinin peşinde olan esnaf ile tüketiciyi korumak için denetim çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten BaşkanBüyükkılı砑Belediyelerin en önemli görevleri arasında işyeri denetimi, satışa sunulan mal ve hizmetlerin denetimi, işyerlerin sağlıklı ve kanunlara uygun olması gibi çalışmalar bulunmaktadır. Çünkü bir toplumda denetim ve disiplin önemlidir. Her geçen gün büyüyen ve planlı bir gelişim gösteren Melikgazi’de zabıta birimimiz özel ekipleri ile her an her yerde hizmet sunmaktadır. Zabıta birimiz artık ihtisaslaşmıştır. Çevre, ruhsat, denetim, sosyal, imar, kaçak inşaat gibi branşlarda hizmet sunmaktadır. Bir anakent olan Belsin bölgesinde belediyeye ait oban yapıyı zabıta birimimize tahsis ettik. Tek kat üzerine inşa edilen ve 4 odalı bina ile artık belsinde zabıta yerinde hizmet verecektir.‘ dedi.

 

hizmetleri ile her an her yerde bir belediye…

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, şu an zabıta birimine destek olmak amacı ile özel denetim elemanları da yardımcı olmakta olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber 225 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr