3,3°C
Header Resmi
HABERLER
BATTALGAZİ MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI
5 Ekim 2017

  BATTALGAZİ MAHALLESİNDE

 1BULVAR,1 CADDE VE 9 SOKAKTA

ASFALT ÇALIŞMASI

 

         Kentsel dönüşümün başarı ile gerçekleştirildiği Battalgazi Mahallesinde yol yenile çalışması yaptıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, 2017 yılı Eylül ayı içerisinde Batalgazi mahallesinde başlatılan yol yenileme ve çevre düzenleme çalışması sonrası yolları asfaltladıklarını  söyledi.

 

1 cadde ve 9 sokakta 5.200 ton asfalt…

Battalgazi Mahallesinde yer alan yol yenileme ile deforme olan yolların yapımında kullanılmak üzere 5.200 ton asfalt kullanıldığını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Battalgazi Mahallesi ile Gecekondu önleme bölgesi arasında kalan tüm yollarda yolların hem bakımının yapıldığını hem de asfaltlandığını kaydetti.

 

2017 yılında hedef 300 bin ton idi…

2017 yılında hedeflenen 300 bin üretiminin 270 bin tonunu şimdiden kullandıklarını ve bu gidişle hedeflenenden fazla üretim yapacaklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:              

 

“Melikgazi Belediyesi olarak Battalgazi Mahallesinde 1 bulvar, 1 cadde ile 9 sokak ve bunlara bağlantılı yollarda asfaltlama çalışması yaparak toplam 5.200 ton asfalt kullandık. Battalgazi Bulvarı, Eskişehir Caddesi ile Yemlik, Yüzellik, Hakşinaz, Nizam, Dolan, Oltu, Ayrık, Gelendost ve Silifke sokakları ile bunlara bağlantılı yollarda asfalt çalışması yapılmaktadır. 2017 yılında asfaltlama için planlı bir çalışma sergiliyoruz. Planlı çalışma ile yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz. Kendi asfalt şantiyemizin yetersiz olduğu veya yetişemediği durumlarda özel sektörden hizmet satın alıyoruz. Böylece daha kısa sürede daha çok asfalt çalışması gerçekleştirilmiş olmaktadır.”

Bu haber 212 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr