3,3°C
Header Resmi
HABERLER
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU
7 Ağustos 2017

BAŞKAN Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ,

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN

MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 8. Dönem mezuniyet törenine katılarak gençlerin mezuniyet sevincine ortak oldu.

 

Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Kayseri Valisi Süleyman KAMÇI, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Rektör Vekili Prof. Dr. Murat Doğan, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık,Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, ile çok sayıda akademisyen, öğrenci ve aileleri katıldı.

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak eğitime her zaman destek olduklarını belirterek “Bugün burada 8. Dönem mezunlarını veren fakültemizin öğrencileri ile birlikte olmak ve sevinçlerine ortak olmak istedik. Bugün mezun oluyorsunuz. Aranızda birçok arkadaş şehir dışından 5 yıl süre ile bizlerin misafiri oldu. Kayseri dışından gelip de burada okuyan öğrencilerimiz artık bizim hemşerimiz ve turizm elçilerimizdir. Yolunuz açık olsun.Meslek hayatınızda başarılar diliyorum.”dedi. 

 

Bu haber 290 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr