3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Başkan BÜYÜKKILIÇ Teravih Sonrası Halk Sohbetlerinde
13 Haziran 2017

BAŞKAN Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ,

KIRANARDI HALKI İLE…

Teravih  Sonrası Halk Sohbetlerinde

     

 

Halkın arasında halktan biri…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, her akşam bir Mahallede semt halkı sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendiriyor, taleplerini değerlendiriyor.

 

17 günde 17 mahalle

Kıranardı Camisinde Teravih Namazı sonrası Kıranardı halkı ile sohbet eden ve Kıranardı Kültür evinde ikram edilen çayı içen Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kıranardı Bölgesinin bağ ve sayfiye alanı olduğunu ve kendine has bir doğal yapısı ile Melikgazi İlçesinin adeta saklı cennet bahçesi olduğunu söyledi.

 

Doğa ve bitki örtüsü ile…

        Kıranardı Bölgesinde teravih namazı sonrası Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kıranardı Meydan düzenlemesi, dış cephe yenilenmesi, sulama kanalları yenilenmesi ve yeni kanalların yapılması, tüm yolların asfaltlanması, çocuk oyun parkları ve açık alan spor aletleri ile adeta yenilendiğini sonuçta Melikgazili olmanın keyfini ve farklılığını yaşadıklarını kaydetti.

 

Her akşam bir mahalle gezisini değerlendiren Başkan Dr. Memduh Büyükkılı研Melikgazi İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruz. Her akşam Teravih namazı sonrası mahalle ziyareti gerçekleştirerek halkımız ile beraber oluyoruz” dedi.

 

Bu haber 362 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr