3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Başkan Büyükkılıç Hunat Katlı Oto Parkındaki İftar Sofrasında
11 Haziran 2017

Başkan Büyükkılıç “ERCİYES FENERİ İFTAR SOFRASINDA”

 

“YARDIMLAŞMAK VE PAYLAŞMAK İŞİN ÖZܔ

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bereket ayı olarak bilinen Ramazan ayının özünde birlik, beraberlik ile paylaşma ve yardımlaşma olduğunu söyledi.

        

Hayırseverlerin desteği ve katkıları ile her gün Hunat Katlı Otoparkında iftar yemeği veren Erciyes Feneri İftar Sofrasına ikram ve destekleri ile katkıda bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç oldu. İftar yemeğine Ak parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, Ak parti Melikgazi Kadın Kolları Başkan Selma Kocaoğlu, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Müdürleri katıldı.

 

Ramazan ayının özünde birlik, beraberlik ile paylaşma…

         İftarını açmak için Hunat Katlı Otoparkına gelen vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıtan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Ramazan ayı toplumda bireylerin birbirleri ile paylaşmanın ve yardımlaşmanın hazını yaşadığı mübarek bir aydır. Bu ayda birlik ve beraberliğin korunması ve devam ettirilmesi için büyük bir çalışma sergilenmektedir. Kısacası ramazan ayı bireylerin kendi kendileri ile bir bakıma nefis muhasebesi yapması yanında, toplum olarak da paylaşma ve yardımlaşma yapmasına imkân tanımaktadır“ dedi.

 

Hizmetlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum…

         Erciyes Feneri’nin hayırseverleri hem teşvik ettiğini ve yönlendirdiğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, İftar sofrasının şehrin merkezinde olmasından dolayı, her  kesimden vatandaşın buluştuğu, kaynaştığı bir sofra olma özelliğini de taşıyor. Bu anlamlı hizmetlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

 

         Ezanın okunması ile birlikte iftarını açan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yemeğin ardından vatandaşlarla sohbet ederek, dilek ve temennilerini dinledi.

 

Bu haber 375 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr