3,3°C
Header Resmi
HABERLER
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AĞIRNAS MAHALLESİNDE
5 Ocak 2018

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AĞIRNAS  MAHALLESİNDE

MESLEK EDİNDİRME KURSLARI ZİYARET ETTİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, ,Ağırnas mahallesinde  bulunan Müftü Mesut Efendi Camisinde kılınan Cuma Namazı sonrası, mahalle sakinleri ile sohbet ederek, Melikgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından açılan Meslek Eğitim Kurslarını gezerek kursiyerlerle sohbet etti.

 

     Her hafta düzenli olarak bir mahallede gerçekleştirilen Cuma programlarında bir açılış,temel atma,tanıtım etkinliği yaparak dolu dolu geçmesine vesile olduğunu, mahalle sakinleri ile buluşarak yapılacakları anlatıp,taleplerini dinlediklerini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç“ Bu haftaki Cuma namazımızı Ağırnas  mahallemizde bulunan Müftü Mesut Efendi Camisinde eda ettik. Bizleri sıcak ilgi ile karşıladıkları için Ağırnas halkımıza minnet duyuyorum. dedi.

  Cuma namazı sonrası Melikgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüz tarafından açılan Mesleki Eğitim Kurslarını ziyaret ederek kursiyerle sohbet eden başkan Büyükkılıç, kursiyerlerin yaptığı ürünleri inceledi. Kursiyerler el yapımı havluyu Memduh Büyükkılıç’a hediye etti.

   Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet eden Başkan Büyükkılıç; “Kayserimiz gelişiyor güzelleşiyor. En büyük metropol ilçe olarak 2016 itibariyle 555 bin nüfusa ulaşmış olan Melikgazi ilçesi olarak da sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ediyor, vatandaşlarımıza daha iyi hizmeti nasıl verebilir onun gayreti içerisinde çalışıyoruz. Ağırnasımz 2014 yılında Melikgazi ilçemize bağlandı Kentsel tasarım Müdürlüğümüz adeta Ağırnas ile  yatıp Ağırnas ile kalkıyor. Çünkü buralar  Mimarsinan’ın eseri” dedi.

 

   Başkan  Büyükkılıç restorasyonu biten ve çalışmaları devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Yapılan ulaşım çalışmalarında da bahseden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “ Melikgazimizin çalışkan ekibine, gerçekleştirilen projelerden, emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

    Ağırnas mahalle sakinleri yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve tüm çalışanlara teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Bu haber 142 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr