3,3°C
Header Resmi
HABERLER
Anbar Mahallesinde Emniyet Müdürlüğüne Bina Tahsisi
7 Haziran 2017

KAMU DÜZENİ VE GÜVENLİĞİ İÇİN ÖNEMLİ

Anbar Mahallesinde

Emniyet Müdürlüğüne Bina Tahsisi

 

Güvenlik Hizmetine Katkı…

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak sağlık, eğitim ve spor hizmetlerine olduğu gibi emniyet ve güvenlik güçlerine de destek ve yardımcı olduklarını, bu amaç ile bina tahsis ettiklerini söyledi.

 

Anbar mahallesine …

         Kamu düzeni ve güvenliği açısından Melikgazi Belediyesi olarak gereken hasiyet ve önem gösterildiğini, bu amaç ile Melikgazi İlçe Müdürlüğüne Eskişehir bölgesi Osmanlı mahallesinde bina tahsisi yaptıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, şimdi de Anbar Mahallesinde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bina tahsis edileceğini kaydetti. 

 

Birlik ve beraberlik için sosyal çalışmalara önem veriyoruz…

         Belediye olarak Melikgazi halkının sağlığı için 112 acil servis binası tahsis ettikleri, eğitime verilen öneme istinaden okul binası yaptıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓Melikgazi Belediyesi her alanda hizmet veriyor. Melikgazi halkının sağlığı, eğitimi, spor imkânları, bizim için önemli, bunun için bu bizim işimiz değil diyemeyiz. Bu açıdan Melikgazi Belediyesi her an her yerde hizmet vermektedir. Şimdi de gelişen ve büyüyen buna paralel olarak nüfusu da artan Anbar Mahallesinde İl Emniyet Müdürlüğü’nün daha etkin ve seri hizmet verebilmesi için bina tahsis edeceğiz. Bu bölge barındırdığı nüfus ile birçok ilden daha büyüktür. Bu açıdan kamu düzeni ve güvenliği önem arz etmektedir ” dedi.

 

         Bununla   sınırları kalmayacak…

         Kamu kurum ve kuruluşları ile dayanışma ve işbirliği içerisinde olduklarını bunun da Melikgazi’ye hizmet olarak yansıdığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, eğitime, sağlığa ve emniyete verilen hizmet ve desteklerin devam edeceğini sözlerine ekledi. 

 

Bu haber 720 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr