3,3°C
Header Resmi
HABERLER
ALTI AMATÖR SPOR KULÜBÜNE NAKDİ YARDIM
8 Kasım 2017

SPORUN VE SPORCUNUN DOSTU BELEDİYE’DEN…

 

ALTI AMATÖR SPOR KULÜBÜNE

NAKDİ YARDIMI

 

 

amatör spor takımlarına...

                Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardımı yapılacağını söyledi.

 

Yaygın ve herkes için spor amacı ile…

         Melikgazi İlçe sınırları içerisinde 14 spor salonu ile 184 açık alan spor sahası bulunduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılı砓Yaygın ve herkes için spor amacı ile çalışmalar devam etmektedir. Şu anda 14 ayrı bölgede çok amaçlı spor salonlarımız hizmet vermektedir. 184 ayrı bölgede açık alan fitness aletleri bulunmaktadır. Açık alan basketbol ve voleybol sahalarımız ise tüm semtlerde mevcuttur. Amacımız spor yapanların sayısını artırmak ve 7’den 70’e her kesimin mutlaka spor yapmasını sağlamaktır. Birçok branşta ödül alan ve başarıları ile ilimize onurlandıran AMATÖR SPORKULÜPLERİNİN çalışmalarında daha da başarılı olması ve sporcu sayısını artırması amacı ile nakdi yardımı yapılacaktır“ dedi.

 

Meclis Kararı ile…

        6 ayrı amatör spor kulübüne nakdi yardımın Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu talepleri ile alınan Meclis Kararınca yapılacağını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin sporun ve sporcunun dostu ve destekleyicisi olduğunu her fırsatta kanıtladığını kaydetti.

 

Salon sporların merkezi.

         Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin salon sporlarının merkezi ve sporcu ile spor adamlarının destekleyicisi olduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber 200 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr