3,3°C
Header Resmi
HABERLER
AFİŞ KİRLİLİĞİ TEMİZLENECEK
13 Mart 2017

GÖRSEL KİRLİLİĞE GEÇİT YOK

MELİKGAZİ’DE AFİŞ KİRLİLİĞİ TEMİZLENECEK

 

       

Melikgazi İlçesinde izinsiz yapıştırılan afiş ve benzeri materyaller sıcak su buhar araçlarıyla temizleneceğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, çevre ve görüntü kirliliğinde taviz olmayacağını söyledi.

 

Melikgazi Belediyesi Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüklerine bağlı ekiplerin, ilçenin cadde ve sokaklarında görüntü kirliliğine neden olan afişleri ve benzeri materyalleri temizlemek için ortak çalışacaklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, elektrik direkleri, panolar ve açık alanlardaki özel kişilere ait duvarlara yapıştırılan tüm izinsiz afişlerin tespit edilerek temizleneceğini bildirdi.

 

Duvarlara kontrolsüz yapıştırılan afişler ile sprey boyalar ile yazılanlarında temizleneceğini kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, vatandaşların daha sağlıklı yaşaması için temiz bir çevrenin oluşturulması gerektiğini vurguladı.

 

Başkan Memduh Büyükkılıç, Vatandaşlardan kendi alanlarına bu afişleri asanlara müsaade etmemesini isteyenler ekipleri, gerektiğinde “252 13 33” hattını arayabileceklerini sözlerine ekledi

 

Bu haber 1008 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr