3,3°C
Header Resmi
HABERLER
21 Adet Benzin Motorlu Motosiklet
6 Mart 2018


 


 

 

Çevre temizlik vergileri ile…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç,  her geçen gün büyüyen ve planlı bir şekilde gelişen Melikgazi ilçesinde daha etkin ve verimli bir şekilde işlerinin yürütülebilmesi amacı ile Çevre Temizlik Vergileri ile toplam 21 adet Benzinli motosiklet satın alınacağını söyledi.

 

            Temiz ve sağlıklı bir çevre için sürekli olarak temizlik işlerinde araç parklarını yenileyerek genişlettikleri hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılı砓Melikgazi Belediyesi 560 bin nüfusu ile Kayseri ilinin yarısına hizmet vermektedir. Yaz aylarında bu nüfusun daha da arttığı gibi bağ ve sayfiye alanlarına göç nedeni ile nüfus hareketliliği yaşamaktadır. Ayrıca Melikgazi Kayseri’nin ticaret, sanayi, alış veriş ve sosyal yaşam alanlarını kapsadığı için gündüz nüfusu her zaman daha fazla olmaktadır. Ancak planlı bir çalışma ile günlük çalışmalar daha kısa sürede etkin öve verimli yerine getirilebilmesi için motorize araç ve ekip sayısını artıracağız” dedi.

        

Yeni alınacak araçlar ile Melikgazililerin her gün tertemiz bir çevrede güne başlayacaklarını  ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, halk ve çevre sağlığına büyük önem verdiklerini ve bu yönde motorize ekip sayısını artıracaklarını kaydetti.

 

         Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ilçesinde çalışmaların günlük olarak yerine getirilebilmesi ve hizmetlerin seri ve günlük olması amacı ile her türlü çalışmanın ve planlamanın yerine getirildiğini sözlerine ekledi.

 

Bu haber 233 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr