3,3°C
Header Resmi
HABERLER
20 KURBAN KESİM YERLERİNDE TEDBİRLER TAMAM
29 Ağustos 2017

caraskallı kurban kesim yerleri…

 

18 kapalı semt pazar yeri, 2 kurban merkezi ile

20 KURBAN KESİM YERLERİNDE TEDBİRLER TAMAM

 

18 kapalı semt pazar yerinde kurban kesimi için

CARASKAL MONTE EDİLDİ… 

         Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 18 ayrı bölgedeki çok amaçlı kapalı semt pazar yerinde kurban kesimi için caraskal monte edildiğini söyledi.

 

Çok amaçlı semt Pazaryerlerinde kurban kesemi için hazırlıklar…

         Melikgazi Belediyesince ilçe sınırları içerisinde 18 ayrı üstü kapalı semt pazar ile 2 kesim merkezi olmak üzere 20yer de  hizmet vereceğini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓 Melikgazi Belediyesi olarak Pazar yerleri hafta da bir gün kurulan semt pazaryeri için inşa edildi. Ancak Belediye olarak biz her gün hizmet veren mekânlar olarak planladık. Bu üstü kapalı semt pazar yerleri otopark, basketbol sahası, mini futbol sahası, yaz aylarında emniyetin izin verdiği sürelerde düğün mekanı gibi çok amaçlı hizmet vermektedir. Kurban bayramların da ise kurban kesim yeri olarak hizmet vermektedir. Çünkü atık su için alt yapısı uygundur. Kapalı semt pazar yerlerinde ayrıca belediye tarafından takılan kameralarla 24 saat denetim altında olup kayıt yapılmaktadır  “ dedi.

 

Yıldırımbeyazıt, Hürriyet, Yeniköy, Altınoluk, Bel-Sin, Selçuklu,  İldem ve Toki’de caraskal sistemi ile kurban kesimi yapılabilinecek…

         Yıldırım Beyazıt, Hürriyet, Yeniköy, Altınoluk, Bel-Sin, Selçuklu, İldem ve Toki bölgesinde yer alan üstü kapalı semt Pazar yerlerinde caraskal sistemi ile kurban kesimi yapılabilineceğini ifade eden başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, ayrıca 20 kurban kesim yerinde kurban taşıma da kolaylık olsun diye el arabalarının hazır bulundurulacağını kaydetti.

 

Kurban bayramınız mübarek olsun…

         Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazililerin rahat ve huzur içerisinde bir bayram yapabilmeleri için tüm tedbirlerin alındığını ve nöbetçi birimler oluşturulduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber 199 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr