3,3°C
Header Resmi
HABERLER
15 Temmuzda Kayseri Meydanındayız
11 Temmuz 2017

 “TEK MİLLET, TEK DEVLET,

TEK BAYRAK, TEK VATAN” için

15 Temmuz da Kayseri Meydanındayız…

Eş zamanlı 81 vilayet ile…

15 Temmuz günü Demokrasiye yapılan müdahale ile başlatılan DEMOKRASİ NÖBETLERİ sonrası 15 Temmuz gününün bayram ilan edildiğini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz günü aynı azim ve şevkle Melikgazi ailesi olarak eş zamanlı 81 vilayet ile yapılacak DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLER GÜNÜ kutlamalara hazır olduklarını söyledi.

 

15 Temmuz 2016 gününden itibaren meydanı ve meydanları boş bırakmayan Kayserililere teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımızın emri ile meydanlara çıkıldığını ve yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın ‘DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ ile son bulduğunu ancak yüreklerde her zaman nöbete devam ettiklerini kaydetti.

Yüce Türk milletinin aslında darbecilere, yıkıcılara ve bölücüler kısacası vatan hainlerine en manidar cevabı meydanlar da verdiğini ifade edenBaşkan Dr. Memduh Büyükkılıç konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

 “Türk Milleti 15 Temmuz günü Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile meydanlar da nöbet  tutmuştur. Başlatılan Meydan Nöbetleri büyük bir azim, şevk ve bilinç ile tek yürek olarak gerekli cevap verilmiştir. Artık 15 Temmuz bir bayram olarak kutlanmaktadır.  Bu kutlamalarda “TEK MİLLET, TEK DEVLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN” sloganı ile ay yıldızlı Türk bayrağının altında 15 Temmuz günü Kayseri Meydanında olacağız”

Başkan  Dr. Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz ‘DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLER GÜNܒ Bayramı için Melikgazi Belediyesi olarak her türlü tedbir alındığını ve hizmetin yerine getirileceğini sözlerine ekledi.

 

Bu haber 408 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr