3,3°C
Header Resmi
HABERLER
15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKINDA İNCELEME
7 Temmuz 2017

 

Başkan Büyükkılıç

15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARK’INDA

İncelemede Bulundu

 

Parklar aynı zamanda birer sosyal mekanlardır…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocatepe Mahallesinde yapımı devam eden 15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARK’I inşaat alanını teknik ekibi ile gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKI’NINtamamlanması ile Kocatepe Mahallesine yeni misyon ve vizyon kazandırılacağını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocatepe Mahallesinin alt yapı sorunu olmayan planlı gelişimi ile örnek mahallerden biri olduğunu söyledi.

 

        15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKI ile bu anlamlı tarihi her zaman yaşatacaklarını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılı砓Kocatepe Mahallesinde yer alan ve toplam alanı 15 bin m2 olan 15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKI bölgeye yeni bir misyon kazandıracaktır. 15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKI içerisinde spor alanları, kamelyalar, oturma grupları gibi çok geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Çok amaçlı ve büyük ölçekli bu parkımızda diğer parklarımız gibi dede ve torunların bir arada oyun oynayabileceği ve dinlenebileceği mekanlardan olacaktır. Aileler gönüllerince bu parklara sıcak yaz aylarında adeta birer sosyal alanda yaşayabileceklerdir. Kocatepe Halkı Melikgazili olmanın farkını hizmetlerden yararlanarak yaşıyorlar“ dedi.

 

Kocatepe Mahallesinin barındırdığı nüfus ile her kesim ve her yaş gurubuna hitap edebilecek bir park ihtiyacının talep edildiğini kaydeden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKININ mahalle halkının sosyal yaşamında da değişim alacağını çünkü yeni sosyal ve spor alanların mahalleye kazandırılacağını sözlerine ekledi.

 

Bu haber 317 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr