3,3°C
Header Resmi
HABERLER
15 Kamyonet Satın Alınacak
13 Mart 2018

Büyüyen ve gelişen ilçe sınırlarında etkin hizmet için…

 

 

15 kamyonet satın alınacak…

DENETİM HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE

 

 

Daha Güvenli ve Seri Ulaşım İçin…

         Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesine daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile motorize araç parkını her geçen gün yeni satın alınan araçlarla genişlettiklerini söyledi.

 

Her Geçen Gün Yeni Yollar Açılmakta...

         Çevre veTemizlik İşleriFen ile Zabıta Müdürlüklerinde  kullanılmak üzere araç satın alınacağınıbelirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılı瓠Melikgazi İlçesi hem yerleşim alanı bakımından planlı bir şekilde büyümekte olup her geçen gün yeni yollar açılmaktadır. Kayserimizin % 50’sine hizmet veren Melikgazi Belediyesi olarak, Kayserili hemşerilerimize daha etkin, seri ve verimli hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyuldukça yeni araçlar alarak araç parkımızı genişletiyoruz. Özellikle Temizlik, Zabıta ve Fen işleri müdürlüklerinde denetim ve hizmet takibi için kullanılmak üzere 15 adet kamyonet aracı satın alınacaktır. Bilindiği üzere belediyemiz birçok hizmeti özelleştirerek daha etkin ve seri hizmet sunmaktadır. Özel sektörce yapılan bu işlerde belediyemiz denetim işini takip etmektedir. Bu açıdan denetleyen bir kurum olarak hizmetin aksamaması, takip edilmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi için yeni araçlar satın almamız gerekmektedir” dedi

 

Satın alınacak 15 araçlar ile daha çok kırsal kesimde hizmet verileceğini ifada eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, hizmetin zamanında ve yapılmasının çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

Bu haber 237 kez okundu.
Son Eklenen Haberler
Hızlı Menü
Foto Galeri
Video Galeri
Tanıtım Filmi
Kayseri Melikgazi Belediyesi
Fax: 0352 252 19 99
Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi
melikgazi@melikgazi.bel.tr