Serdar ÖZTÜRK

Serdar ÖZTÜRK

Teftiş Kurulu Müdürlüğü

Serdar ÖZTÜRK; 1971 Kayseri doğumludur. İlk, Orta ve lise eğitimini Balıkesir Bandırma da yapmıştır.1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesine girerek eğitim dili İngilizce olan bu okuldan 1994 yılında mezun olmuş aynı yıl Kayseri Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamıştır. Askerlik vazifesini yaptıktan sonra 1997 yılında yine Kayseri Büyükşehir Belediyesinde Müfettiş olarak görev almıştır.2006 yılında Melikgazi Belediyesine İç Denetçi olarak atanmıştır. 2013 yılından itibaren bu görevle birlikte Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcılığı, TİM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Melikgazi Belediye Spor Kulübü Başkanlığı, Teftiş Kurulu Başkanlığı görevlerini de almış ve halen bu görevlerini yürütmektedir.

Türkiye Belediyeler Birliği eğitmeni olarak farklı belediyelerde Stratejik Planlama, Performans Programı, İç Kontrol, Faaliyet Raporu Hazırlama, Risk Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemi konularında mevzuat eğitimleri vermiştir. Belediye iş ve işlemleri ile ilgili yayımlanan dergilerde çok sayıda makaleleri mevcuttur.

Lise yıllarında sivil toplum kuruluşu çalışmalarına başlamış olup, birçok sivil toplum kuruluşunda kuruculuk ve yöneticilik yapmıştır. Halen sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak hizmete devam etmektedir. Gönüllü kültür kuruluşları platformu üyesidir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Telefon: 0352 252 13 00 - Dahili:- 1311

Teşkilat Şeması

Teşkilat Şeması
Bilgisayarınızdan Dosyayı görüntülemek için Adobe PDF Okuyucu'yu bilgisayarınıza kurabilirsiniz.


Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım