Başkan Memduh Büyükkılıç;

TÜRK OCAKLARI YÖNETİM KURULUNU

MİSAFİR ETTİ

 

Türk Ocakları Kayseri Şube Başkanı Prof.Dr. Mustafa Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Türk Ocakları Kayseri Şube Başkanı Prof.Dr. Mustafa Ünal, Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç’a Türk Ocakları Kayseri şubesi çalışmalarına verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederek etkinlikleri hakkında bilgiler verdi.

Melikgazi Belediyesi'nin desteğini her zaman arkalarında hissettiklerini ve bundan dolayı kendilerini şanslı saydıklarını kaydeden Türk Ocakları Kayseri Şube Başkanı Prof.Dr.Mustafa Ünal, Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç’ı Türk Ocakları Kayseri Şubesi'nin kültürel söyleşi etkinliklerine davet etti.

Melikgazi Belediyesinin yerel ve bölgesel kültürel ve sanatsal değerlere önem verdiğini hatırlatan Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, Anadolu’nun değerlerini ortaya çıkarak gelecek kuşaklara aktarılmasını hedeflediklerini kaydederek bu konuda Türk Ocakları Kayseri şubesiyle ortaklaşa hareket etmek istediklerini belirtti.


Bu haber 190 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım