Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Mustafa Palancıoğlu

 

“İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonası'na

iştirak eden Kayserili Sporcularımızı kutluyorum”

 

Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez 7 branşta Mersin’de gerçekleştirilen İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında Kayserili sporcuların başarılarından son derece gurur duyduklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu "İşte,spor ve sporcuya yapılan yatırım ve verilen değerin sonuçlarını artık alıyoruz. Kayseri bunu hak ediyor. Sporcularımızı kutluyorum "dedi.

30 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Mersin'de düzenlenen Şampiyonaya 7 Branşta toplamda 700 sporcunun iştirak ettiğini belirten Başkan Dr.Mustafa Palancıoğlu, Taekwondo branşında Yıldız bayanlarda Aleyna Çelik Türkiye BİRİNCİSİ, Büyük bayanlar Poomse'de Türkan Teke ve Merve Çimen Türkiye BİRİNCİSİ, Müsabaka Dalında ise Türkiye İKİNCİSİ olduğunu söyledi.

Badminton branşında Kayseri'yi temsil Eden sporculardan Tellinur Ataş ile Erbanur Ünal’ın tekler ve çiftler yıldızlar kategorisinde Türkiye İKİNCİSİ olduğunu ifade eden Dr. Mustafa Palancıoğlu, sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını dilediğini sözlerine ekledi.

 

 


Bu haber 534 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı