En iyi lokanta Melikgazi de

 

Melikgazi Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç, Kemal Koçak Et Lokantası’nın, YEDY Gastronomik Derecelendirme Sistemi tarafından 2017 yılının En İyi Lezzet Noktalarından biri olarak seçildiğini bundan da son derece mutlu olduklarını söyledi.

Melikgazi ilçe sınırları içerisinde bulunan Kemal Koçak Et Lokantası’nın, Gastronomik Derecelendirme Sistemince değerlendirilmesi KAYSERİ TURİZM VE KÜLTÜRÜ için çok önemli olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Gastronomi yani yeme-içme sektörünün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de son yıllarda yıldızı en hızlı yükselen hizmetlerden biri olmuştur. Dünyanın hemen her yerinde mutfak adına tescilleme, standart belirleme ve derecelendirme çalışmaları yapılmaktadır. YEDY Organizasyonu mutfak meraklıları için en doğru adresleri verirken, ülkemiz mutfak standartlarını yükseltmek ve dünya üzerinde hak ettiği yere gelmesini sağlamayı hedeflemektedir.Ülkemizde de YEDY Gastronomik Derecelendirmede sistemi tarafından 2017 yılının en iyi lezzet lokantası KEMAL KOÇAK seçilmesi bizler için gurur verici olmuştur. Çünkü ADRESİ MELİKGAZİDEDİR”dedi. 

Melikgazi Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç, Kayserimize ve Melikgazimize bu başarıyı kazandıran başta Kemal Koçak bey olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ettiğini sözlerine ekledi.


Bu haber 120 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım