…Başkanı  Memduh Büyükkılıç "Melikgazi Belediyesi olarak çeşitli vesileler ile toplumda birlik ve beraberliği pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile etkinlikler düzenliyoruz.  Hunat camisinde kurulan iki çadırda sabah namazı sonrası sıcak çorba ikramında bulunduk

 

Hunat Camisinde Sabah namazı sonrası kurulan iki çadırda

Sabah Çorbası Melikgazi Belediyesinden

 

Melikgazi Belediye Başkanı   Memduh Büyükkılıç, sabah namazı  sonrası kurulan iki çadır ile cami cemaatine Kayseri İl Müftüsü  Doç.Dr. Şahin Güven ile birlikte  çorba ikramında bulunduğunu söyledi.

Hunat Camii'nde sabah namazı sonrasında kurulan çadırlarda sıcak çorba ikramda bulunduklarını  ifade eden Başkanı   Memduh Büyükkılıç "Melikgazi Belediyesi olarak çeşitli vesileler ile toplumda birlik ve beraberliği pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikler ile toplumsal barışa katkı sağlamak açısından Hunat camisinde kurulan iki çadırda sabah namazı sonrası sıcak çorba ikramında bulunduk. 

Kayserili hemşerilerimiz ise, sabahın erken saatinde bu tür bir hizmetin verilmesinden son derece mutlu olduklarını ve önemli olan bu hizmetin sunulmasında fikir ve düşünce olduğunu belirterek  "Bu birlikteliği sağladıkları için Sayın Belediye Başkanımız   Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

 


Bu haber 139 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım