Sabah Çorbası

Melikgazi Belediyesinden

 

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, sabah namazı sonrası kurulan iki çadır ile cami cemaatine Kayseri İl Müftüsü Prof.Dr. Şahin Güven ve İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan BENLİ ile birlikte çorba ikramında bulunduklarını söyledi. 

Tınazkepe Mahallesi Abdullah Eraslan  Camii'nde sabah namazı sonrasında kurulan çadırlarda sıcak çorba ikramda bulunduklarını ifade eden Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç "Gençlik buluşuyor etkinliği çerçevesinde toplumda birlik ve beraberliği pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikler ile toplumsal barışa katkı sağlamak açısından Abdullah Eraslan  camisinde kurulan iki çadırda sabah namazı sonrası sıcak çorba ikramında bulunduk” dedi.

Kayserililer ise, sabahın erken saatinde bu tür bir hizmetin verilmesinden son derece mutlu olduklarını ve önemli olan bu hizmetin sunulmasında fikir ve düşünce olduğunu belirterek "Bu birlikteliği sağladıkları için Sayın Belediye Başkanımız Dr.Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyoruz" diye konuştular. 


Bu haber 149 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım