MÜSİAD KAYSERİ ŞUBESİ

MELİKGAZİ ZİYARETİ 

 Fuara davet…

MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Memduh Büyükkılıç ’ı ziyaret ederek,  17. Uluslar arası MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet ettiler.

Girişimci Kayseri insanı için hizmet ve yatırımlar…

MÜSİAD Kayseri Şubesi olarak 24 yıldır ülke ve Kayseri’nin gelişmesi, büyümesi ve ekonomik anlamda söz sahibi olması için önemli  hizmetler yapıldığını ifade eden Müsiad Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Olgunharputlu MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek kendilerini 21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan 17. Uluslar arası MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet ettik“ dedi.

Müsiad Kayseri Şubesi Yönetimi ile her zaman birlikte ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını ve beraber projeler ürettiklerini hatırlatan Başkan Büyükkılıç Melikgazi Belediyesi Mesleki Oda, Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte ve istişare içerisinde çalışıyor. Bunun olumlu sonuçları ilçe halkına hizmet olarak yansımaktadır. MÜSİAD Genel merkez Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı, Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin bu ziyaretlerinden son derece memnun kaldık. Ayrıca fuar davetiyeleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden gerçekleştirilen çalışmalar ile projeleri hakkında bilgiler aldıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç,  MUSİAD Kayseri Şubesi yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyelerine Melikgazi Belediyesi İletişim merkezi gezdirerek bilgiler verdi.


Bu haber 193 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım