MELMEK DİL KURSLARI YABANCI

DİL ÖĞRETİM MERKEZİ GİBİ

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2019-2020 yılı Melikgazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (MELMEK) dört ayrı yabancı dil kursu açtıklarını söyledi.

İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızca olmak üzere 4 ayrı dilde kurs açtıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Belediye olarak her yıl sonbahar ve ilkbahar dönemi sanat ve mesleki kurslar açarak her dönem 2 bin civarında yılda yaklaşık 4 bin kişiye kurs veriyoruz. Ara eleman ve kalifiye eleman eksikliğinin giderilmesine katkı sağlamaktayız. İlk, orta ve ileri düzeyde açılan bu yabancı dil kursları ile hem öğrencilerin derslerine katkı sağlıyor hem de yabancı dil öğrenmek isteyenler için bir imkan sağlamaktayız. Bunu değerlendirmek isteyen herkesi kurslarımıza bekleriz.”dedi.

4 ayrı yabancı dil kursları ile adeta MELMEK’in Yabancı Dil Eğitim Merkezi haline geldiğini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, kurslar ile ilgili ayrıntılı bilginin www.melikgazi.bel.tr adresinden öğrenilebileceğini sözlerine ekledi.


Bu haber 547 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı