MELİKGAZİ İSTİHDAMA DESTEK SAĞLIYOR

“üç boyutlu grafik animasyon (3DS MAX) KURSU”

 

Melikgazi Belediyesi Mel-Mek Kursları çerçevesinde yine bir ilk’e imza atarak ÜÇ BOYUTLU GRAFİK ANİMASYON (3DS MAX) kursu açıyor.

Melikgazi Halk Eğitim Merkezi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek kurs için başvurular devam ediyor.

Teorik ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamada gerçekleştirilecek eğitimlerle kursiyerlere çizim, boyutlama, tasarım, açılışı çizim ve animasyon ile tanıtım gibi konularda eğitim verileceğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, MELİKGAZİ BELEDİYESİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI’NDAN mezun olduktan sonra kursiyerlerin basın ve reklam ajanslarında, basım ve matbaa işlerinde çalışma imkânı bulabileceklerini bildirdi.

ÜÇ BOYUTLU GRAFİK ANİMASYON kursunda kursiyerlerin eğitim boyunca bilgisayar destekli eğitim göreceklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Düzenleyeceğimiz kurs sayesinde kursiyerlerimize 3 ay süresince 80 saat boyunca teorik ve uygulamalı eğitim vermek suretiyle nitelikli birer REKLAM TASARIM VE GRAFİKER çalışan olarak çalışma hayatında görev alabileceklerini amaçlıyoruz” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan kursa katılmak isteyenlerin nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet fotoğraf ve öğrenim belgesi ile Melikgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.


Bu haber 359 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım