MELİKGAZİ BELEDİYESİ MEZAT SOLUNU

YENİ YERİNDE HİZMET VERECEK

 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak yeni adliye binası karşısında mezat salonu açılarak bundan sonra bu yeni mekanda mezat hizmeti vereceklerini söyledi.

Melikgazi Mezat Salonunun Belediye Hizmet Binası içinde yer aldığını ancak zaman içinde bu mezat salonun yetersiz ve adliyeden uzak kaldığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni adliye binasının açılması ile Belediyenin   mezat salonunun vatandaşlar açısından sorunlar yaşandığını ve çözüm olarak yeni bir hizmet alanı oluşturduklarını kaydetti.

Melikgazi Belediyesi Mezat Salonu’nun yeni adliye binası karsısındaki işyerinde hizmet vereceğini  ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç Melikgazi Belediyesi olarak hizmetin her aşamasında varız. Mezat Salonumuz belediye hizmet binası içinde yer almakta idi. Ancak Adliyenin taşınması ile mezat işlemlerinde vatandaş için sorunlar oluştu. Biz de vatandaşların mağduriyetini gidermek için Yeni Adliye Binası karsında yer alan Ayhanlar Plaza iş Merkezinin giriş katında bir alanı bu işlem için tahsis ettik. Her türlü konforu ve iletişi mi ile hazır hale getirdik. Hizmete hazırız" dedi.

Başkan Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Mezat Salonu’nun hayırlı olması dileğinde bulunarak hizmette sınır tanımadıklarını sözlerine ekledi.

 


Bu haber 208 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı
Kayseri Web Tasarım