MELİKGAZİ BELEDİYESİ İHALE İLE HİZMET ARACI KİRALADI

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, hizmetlerin daha etkin, verimli ve seri sunulabilmesi için ihale ile 17 tane araç kiralandığını söyledi.

Melikgazi ilçesinin batı ile doğu istikameti arasında 65 km olduğunu hatırlatan Dr. Mustafa Palancıoğlu,  binek türü araç kiralanması işi hizmet alımının 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile kiralandığını kaydetti.

Melikgazi Belediyesi araç parkında yer alan iş makinesi ile kamyonların gerçekleştirilecek yatırım ve hizmetler için birçok kez yetersiz kalındığını bu nedenle araç kiralandığını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

"2020 yılı planlamasında gerçekleştirilmesi için yatırım ve hizmetlerin zamanında yerine getirilebilmesi adına araç kiralama ve hizmet satın alındı. Melikgazi Belediyesi aynı zamanda hizmeti denetleyen bir kurumdur. Bu açıdan denetim elemanları için araç kiralanması için verimli olması açısından önemlidir. Kiralanan yeni 17 aracımız hizmetlerimiz için hayırlı olsun."


Bu haber 188 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı