MELİKGAZİ BELEDİYE MECLİSİ’NDE ANLAMLI VE DUYGUSAL DAVRANIŞ

 

Melikgazi Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantısını yaparak Meclis gündemindeki maddeler görüşüldü. Meclis’te Lösemili Çocuklar Haftası adına farkındalık oluşturuldu.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlubaşkanlığında toplanan Kasım ayı olağan meclis toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı. 15 madde oylanırken, 8 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Meclisimizce şehrin ekonomik gelişmesine ve imar hareketliğine hız katacak olan gündem maddeleri yine oybirliği ile onaylandı. Bu meclis toplantısında planlı gelişimi için kararlar alındı. Bu gün alınan karar ile 2020 çalışmaları bir bakıma şekilleniyor ve yatırımlar hızlanıyor. Ayrıca bu hafta bilindiği gibi Lösemili Çocuklar Haftası. Buna istinaden tüm Meclis Üyelerimiz bu anlamlı günde farkındalık oluşturmak için maske takarak yüreğimizin ve dualarımız onlarla birlikte olduğunu göstermek istedik. Meclis Üyelerime teşekkür ediyor, almış olduğumuz kararların hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İmar ağırlıklı gündem maddelerinin görüşülerek onaylandığını belirten Dr. Palancıoğlu, Melikgazi bölgesindeki arsaların her geçen gün değerlendiğini ve mülk satışlarında artış gözlendiğini tüm bu sonuçların meclis kararları ile elde edildiğini kaydetti.


Bu haber 212 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı