MELİKGAZİ’DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi’nin organizasyonu ile Taş Mektep Kayseri Liseliler Mezunları Derneği’nin (KAYLİMDER) düzenlediği Öğretmenler Günü programına katıldı.

Programda bir konuşma yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bizlerin yetişmesinde emeği çok olan öğretmenlerimizin hakkı ödenmez. Geleceğimiz için eğitim çok önemli. Geleceği inşa edecek öğrencilerimiz kıymetli öğretmenlerimizin elinde şekillenecek.  Ülkemizin çok daha iyi noktalara gelmesi öğretmenlerimiz sayesinde olacak. Ülkemize faydalı olacak öğrenciler liyakatli ve donanımlı öğretmenlerimizin yetiştirdiği öğrencilerimizle olacak. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Yine sağlıklı bir şekilde uzun yıllar bir araya gelmek nasip olsun inşallah. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, istikbalimizin mimarı, fedakârlığın ve sevginin timsali tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın.” dedi.

KAYLİMDER Başkanı Metin Yücel ise organizasyon için Başkan Dr. Palancıoğlu’na teşekkür ederek, programa katılan öğretmenler ve tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

Yapılan konuşmaların ardından KAYLİMDER üyeleri ve Kayseri Lisesi öğretmenleri ile kutlama pastası kesildi.


Bu haber 337 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı