MELİKGAZİ’DE İŞÇİNİN ALIN TERİ KURUMADAN

BAYRAM İKRAMİYELERİ ÖDENDİ

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kurban Bayramı öncesi belediyede işçi statüsünde çalışanların devlet ikramiyelerini tam ve zamanında ödendiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanında ödediklerini hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri nüfusunun yarısına hizmet verdiklerini bu sayısının hafta sonu ve bayramlarda daha da arttığını kaydetti.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Örnek ve referans belediye çalışmalarında emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizde daha seri, etkin ve verimli aynı zamanda kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu bayramda vardiya usulü görev yapacak tüm ekip çalışanlarına teşekkür ediyor. Bayramlarını kutluyorum. 6772 Sayılı Kanuna istinaden devlet ikramiyesinin üçüncü  dönem ödemesi bayram öncesi hesaplarına yatırıldı. Belediyemizde işçi statüsünde çalışan personelimize ödeme yapılarak bayram alış-verişlerine katkı sağlandı.” dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, bu bayramda da belediye işçilerinin çifte bayram yaptığını bundan dolayı da mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 


Bu haber 838 kez okundu.

Diğer Haberler

Dr. Mustafa PALANCIOĞLU
Belediye Başkanı